התאמת מקלחונים לחדרי אמבטיה היא אינה משימה פשוטה.

למעשה, מדובר באמנות של ממש, שכן על המקלחון להתאים הן לגודל החדר והן למיקום הספציפי בו הוא מתעתד להיות.

הרי לפניכם כל מה שצריך לדעת על מקלחונים לפי מידה, כיצד בוחרים אותם ומי מתקין אותם.

מהם מקלחונים לפי מידה?
מקלחונים  לפי מידה הינם למעשה תאים בגודל מסויים, הנסגרים באמצעות דלת הזזה ובתוכם ניתן להתקלח.

מקלחונים מגיעים בשלל מידות, צורות ועיצובים. מקלחונים לפי מידה הינם מקלחונים הנקנים או נבנים בייחוד לפי המידות אותן בחרנו.

בדומה לארונות בהזמנה אישית ואף לתכשיטים, גם מקלחונים ניתן להתאים בדיוק למידות הספציפיות בהן אנו מעוניינים, וזאת על מנת שנוכל למקם אותם באופן האופטימאלי בחדר האמבטיה.

חשוב להבין כי מקלחונים ניתן גם לרכוש במידה סטנדרטית.

עם זאת, מידה זו אינה מתאימה בהכרח לכל אדם או לכל חדר אמבטיה.

לכן, מרבית האנשים יעדיפו לרכוש מקלחונים לפי מידה.

מדוע כדאי לרכוש מקלחונים לפי מידה?
בשל עלויות, מחסור בזמן או סיבות אחרות נוספות, לעיתים אנשים מוותרים על רכישת מקלחונים לפי מידה. חשוב להבין כי על אף שבבתים מסוימים מצב זה לא ייצור בעיה מסוימת, הרי שישנם בתים בהם רכישת מקלחונים סטנדרטיים, ולא לפי מידה, עלולה ליצור שלל בעיות שונות, ובכלל זה נזילות, דליפות מים מהמקלחון אל שאר חדר האמבטיה, עובש ועוד. בעיות אלה עלולות להותיר את בעלי המקלחון "קירחים" משני הכיוונים – מחד, הם כבר השקיעו סכום כסף לא מבוטל במקלחון. מאידך, הוא אינו מתאים באופן אופטימאלי לחדר האמבטיה ויוצר מגוון בעיות, העלולות לגרום בתורן להוצאות כלכליות כבדות. מסיבה זו, רצוי שלא להתפשר על כל מקלחון לחדר האמבטיה, ולרכוש מקלחון המתאים במיוחד לחדר האמבטיה שלכם ולצרכים של בני הבית שיעשו בו שימוש.

מהיכן ניתן לרכוש מקלחונים לפי מידה?
אם אתם מעוניינים לרכוש מקלחון לפי מידה, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבחור באיש מקצוע איכותי, בעל ניסיון ורזומה רחב בתחום זה. עניין זה קריטי, היות ואיש המקצוע צריך להחזיק בידע בסיסי בכל הנוגע לעיצוב, וכמו כן בידע נרחב למדיי בכל הקשור להתקנת מקלחונים והתאמתם באופן מושלם לחדר האמבטיה. טרם רכישת המקלחון, בדרך כלל יגיע איש המקצוע אל בית הלקוח על מנת לבדוק את החלל בחדר האמבטיה. לאחר מכן, יש להחליט היכן תרצו למקם את המקלחון ולקחת מידות מדויקות של האיזור. בסופו של דבר, תוכלו גם להביע את דעתכם בכל הנוגע לסגנון המקלחון, העיצוב שלו וחומרי הגלם מהם הוא עשוי. עבודתו העיקרית של איש המקצוע הינה להבין את בקשותיכם ולעשות ככל הניתן על מנת להיענות להן, תוך שמירה על איכות המקלחון ומידותיו, וכמו כן על רמת האיטום שסביב למקלחון, שימוש בחומרי גלם איכותיים וכדומה.

מקלחונים לפי מידה מיוצרים במגוון אפשרויות :מקלחונים חזיתיים, מקלחונים פינתיים, מקלחונים מעוגלים, אמבטיונים  

דוגמאות למקלחונים לפי מידה :מקלחון QP2,מקלחון QP3,מקלחון דקל 4, מקלחון LP4,מקלחון QP8,מקלחון Q26,מקלחון DFG, מקלחון QF1, מקלחון QF2,

מקלחון QF8, מקלחון F86/F88, מקלחון דקל 2, מקלחון F26/F88

מקלחונים לפי מידה